חדש באתר

קהילות

קהילות בני נח מסביב לעולם

 • ביקור בני נח משוודיה

  ביקור בני נח משוודיה

  משוודיה הגיעה קבוצת אנשים, חלקם בני נח וחלקם בדרך לשם. שמעו שיעור ממייסד וראש הארגון 'ברית עולם',הרב אורי שרקי עם תרגום לשוודית מהרב רפפורט, המייצג השוודי של הא...

 • קהילת "אוהל אברהם" – רוטרדם, הולנד

  קהילת "אוהל אברהם" – רוטרדם, הולנד

  אוהל אברהם קהילת "אוהל אברהם" הינה קהילת בני נח השוכנת ברוטרדם, הולנד. – (מתוך האתר של "אוהל אברהם") אוהל אברהם נוסדה על מנת לבטא את ה...

 • QCHU – קהילת חסידי אומות העולם

  יש לנו אוכלוסייה משוערת של 400 אנשים, כולם נוצרים לשעבר. יש לנו בתי כנסת של בני נח 9 ממוקמים בעיקר במינדנאו ו2 אחרים בסבו ולייטה. כולנו עזבנו לחלוטין את הנצרות ...

 • קהילת בני נוח בטמפה ביי, פלורידה

  קהילת בני נוח בטמפה ביי, פלורידה

  אנחנו קהילת בני נח הגדלה בטמפה ביי, אזור פלורידה. אנחנו נפגשים בכל יום שלישי לשיעורי תורה ומצוות בני נח המוצעים על ידי הרב רייך. ...

 • בני נוח מוסקבה

  הקבוצה שלנו, בני נח של מוסקבה, הוקמה בספטמבר 2010. אנחנו לומדים תורה כל יום ראשון עם הרב מאיר מנביץ' ולומדים עוד על דברים הקשורים לבני נח בבית הכנסת. האתר שלנו ...

ביקור בני נח משוודיה

משוודיה הגיעה קבוצת אנשים, חלקם בני נח וחלקם בדרך לשם. שמעו שיעור ממייסד וראש הארגון 'ברית עולם',הרב אורי שרקי עם תרגום לשוודית מהרב רפפורט, המייצג השוודי של הארגון. הם שמעו על הברית בין הקדוש ברוך הוא והאנושות והייתה להם הזדמנות לשאול שאלות לרב שרקי. בהמשך שהותם בארץ במשך שבוע ימים הקבוצה שמעה עוד כמה שיעורים בשוודית וגם היו להם כמה ... Read More »

קהילת "אוהל אברהם" – רוטרדם, הולנד

אוהל אברהם קהילת "אוהל אברהם" הינה קהילת בני נח השוכנת ברוטרדם, הולנד. – (מתוך האתר של "אוהל אברהם") אוהל אברהם נוסדה על מנת לבטא את הצדדים של החום וקבלת האורחים המאפיינים את יהדות התורה, בהתבסס על המודל של אברהם אבינו (בראשית, י”ח, א-י”ח). בדומה לאברהם אבינו, מטרתנו הינה לשתף את המסר הרוחני המוסרי של התורה, כפי שהובא ע”י ה’ למשה ... Read More »

QCHU – קהילת חסידי אומות העולם

יש לנו אוכלוסייה משוערת של 400 אנשים, כולם נוצרים לשעבר. יש לנו בתי כנסת של בני נח 9 ממוקמים בעיקר במינדנאו ו2 אחרים בסבו ולייטה. כולנו עזבנו לחלוטין את הנצרות ודחינו את האמונה באיש ישו, ואימצנו את אחדותו של ה '. אנחנו גאים לקיים את 7 המצוות ולקבל את התורה שזאת האמת המוחלטת, ואנחנו מקבלים בהכנעה את עצמנו כקבוצה המודרכת ... Read More »

קהילת בני נוח בטמפה ביי, פלורידה

אנחנו קהילת בני נח הגדלה בטמפה ביי, אזור פלורידה. אנחנו נפגשים בכל יום שלישי לשיעורי תורה ומצוות בני נח המוצעים על ידי הרב רייך. Read More »

בני נוח מוסקבה

הקבוצה שלנו, בני נח של מוסקבה, הוקמה בספטמבר 2010. אנחנו לומדים תורה כל יום ראשון עם הרב מאיר מנביץ' ולומדים עוד על דברים הקשורים לבני נח בבית הכנסת. האתר שלנו הוא www.bneinoach.ru Read More »

בני נוח טורנטו

אנחנו בני נח, שגרים בטורונטו ובאזורים סמוכים. אנו מתכנסים בכל חודש ללימוד עם הרב שלנו ולהשתתף בהרצאות שונות המוצעות על ידי הקהילה היהודית המקומית. ראה עוד ב http://torontonoahides.blogspot.com/. Read More »

חבורה בלנסינג

אנחנו חבורה מלנסינג, מישיגן. אנו רואים את עצמנו כמו בתהליך של שינוי אבל נשמח ללמד אחרים את כל השנים הרבות של ידע תורני שלמדנו. אנחנו חברים אישיים טובים עם הרב חיים ריצ'מן, לאחר שהכרנו אותו בשנת 2000 – הוא הגיע ללמד אותנו באופן אישי. אנחנו מחשיבים אותו לרב שלנו. הדגש שלנו הוא על בנייה מחדש של בית המקדש עכשיו (לא ... Read More »

תיבת נוח

אנחנו קבוצה רשמית של דוברי רוסית בני נח בעיקר מערי ברית המועצות לשעבר (אך לא רק משם – למשל, יש כמה מקנדה, בריטניה וכו '). השם שלנו הוא – תיבת נח. יש רבנים שמלמדים אותנו בכיתות לימוד (במוסקבה, למשל) ובאמצעות שיעורים וירטואליים. אתר האינטרנט שלנו: http://kovcheg-noaha.ru/eng_hebrew.html Read More »