Aktualności
Strona główna » Społeczności » Kanada » Ontario » Bnei Noah Toronto
Bnei Noah Toronto

Bnei Noah Toronto

Jesteśmy Potomkami Noego, którzy mieszkają w Toronto i jego okolicach

Potomkowie Noego – centrum

Jesteśmy Potomkami Noego, którzy mieszkają w Toronto i okolicy. Zbieramy się co miesiąc na naukę z naszym Rabinem i chodzimy na różne wykłady organizowane przez lokalną Gminę Żydowską. Więcej:

http://torontonahides.blogspot.com/

Jesteśmy Potomkami Noego, którzy mieszkają w Toronto i jego okolicach Potomkowie Noego – centrum Jesteśmy Potomkami Noego, którzy mieszkają w Toronto i okolicy. Zbieramy się co miesiąc na naukę z naszym Rabinem i chodzimy na różne wykłady organizowane przez lokalną Gminę Żydowską. Więcej: http://torontonahides.blogspot.com/ Podobne

Przejrzyj przegląd

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy!
0

  Czy ta wiadomość była użyteczna albo pomocna dla Ciebie? Proszę rozważyć wsparcie naszych projektów.

O nas Potomkowie Noego - centrum

Potomkowie Noego - centrum
Our Goals: To disseminate the message of the Torah to the Non-Jewish world. To act as a focus of activity based in Jerusalem related to Noahides throughout the world. To serve as a resource center for information and advice about religious principles and practices. To help establish Noahide communities around the world and to provide them with support. To establish a link between the Non-Jewish world and Jewish tradition and rabbis, including formal recognition of the Noahides by religious and national institutions of the Jewish people.

Dodaj komentarz