Aktualności
Strona główna » Społeczności » Ameryka Łacińska » Fulvida – światło życia

Fulvida – światło życia

Międzynarodowa organizacja hiszpańskojęzycznych Potomków Noego

Od roku 5766 (2006) poświęcilismy się idei propagowania, ekspansji, edukacji i wsparcia tożsamości Potomków Noego. Chcemy nawiązać współpracę i otrzymać wsparcie ze strony każdego Potomka Noego na świecie, a w szczególności od osób hiszpańskojęzycznych. Mamy przedstawicieli w całej Ameryce Łacińskiej oraz w Hiszpanii i nadal się rozwijamy, dzięki wsparciu HaSzem.

Świadomi jesteśmy tego, jak ważna jest duchowa tożsamość Potomka Noego i jego poświęcenie dla życia według Siedmiu Przykazań Powszechnych. Naszą misją jest budowa szalom poprzez Siedem Przykazań, życie pełne dobroci i sprawiedliwości oraz wierność Królowi Królów. 

Styl życia Potomka Noego to prosta droga, którą Twórca Wszechświata wyznaczył dla nas, narodów świata, począwszy od początku czasu. Droga ta jest łatwa do przebycia, kiedy się wie, że tego oczekuje od nas Wszechmogący. To nasz święty szlak, nasza prawdziwa duchowość, nasza spuścizna i nasze przeznaczenie. Mamy nadzieję, że Wasza wizyta na stronie www.FULVIDA.com będzie błogosławieństwem i świadectwem. Korzystajcie z naszych wartościowych materiałów i prześlijcie nam swoje uwagi. Pamięctajcie, że jesteście dla nas bardzo ważni, gdyż wszyscy jesteśmy braćmi, synami Ojca Świętego.

szalom – pokój

More Yehuda Ribco

Honorowy Prezes FULVIDA

  Czy ta wiadomość była użyteczna albo pomocna dla Ciebie? Proszę rozważyć wsparcie naszych projektów.

O nas Potomkowie Noego - centrum

Potomkowie Noego - centrum
Our Goals: To disseminate the message of the Torah to the Non-Jewish world. To act as a focus of activity based in Jerusalem related to Noahides throughout the world. To serve as a resource center for information and advice about religious principles and practices. To help establish Noahide communities around the world and to provide them with support. To establish a link between the Non-Jewish world and Jewish tradition and rabbis, including formal recognition of the Noahides by religious and national institutions of the Jewish people.

Dodaj komentarz