חדש באתר

בית שלום יוחאי

בית שלום יוחאי

דף פייסבוק: https://www.facebook.com/merkazshalomy/ קבוצת ווטסאפ: https://chat.whatsapp.com/Lfiq4BIJITpFiyVtmkuWvm (את הקישור ניתן לשתף עם חברים כדי לצרפם לקבוצה) אתר: http://merkaz.bnoah.org/ יום ראשון: מרכז קדם (בשיתוף עם תנועת "עזרא") 17:30-22:00 תכנית לימוד לסטודנטים וסטודנטיות בגילאי 23-30, בהשתתפות סמלית. מסע מעמיק של לימוד, יצירה ובירור באמצעות שיח חי עם הקבוצה ועם מרצי חוץ. דף פייסבוק: https://www.facebook.com/kedemezra/ ליצירת קשר:  052-607-0178 (דוד) – kedem@ezra.org.il יום שני: קפה דעת אוניברסיטה ... Read More »

הקמפיין של הרב אורי שרקי

הרב אורי שרקי יצא לקמפיין מימון המונים להקמת "מרכז שלום יוחאי" שיהיה מרכז בעל חשיבות לאומית שמתמודד עם שאלות היסוד של התרבות. במרכז הזה ירוכזו כל הפעילויות של הרב. המטרה היא לעשות מהפכה רוחנית ותרבותית בציבוריות הישראלית. בזמן הקמפיין כל שקל שתתרום יוכפל בשניים על ידי תורמים שהתחייבו לכך. הנעשה כיום במרכז בית שלום יוחאי: בית מדרש גבוה ללימודי אמונה ... Read More »

בית שלום יוחאי – המשכן החדש של ברית עולם – המרכז ללימודי יהדות ואוניברסליות

merkaz.bnoah.org רח' יעבץ 3 ירושלים merkaz.bnoah@gmail.com  0548080981 (WhatsApp) וואטסאפ "אירועי ברית עולם-הרב שרקי" https://chat.whatsapp.com/Lfiq4BIJITpFiyVtmkuWvm Read More »

ניגון ותודעה

מיפגש עם הכנר מירל רזניק ושותפו ארי שור. דבריי תורה הרב אורי שרקי. מפגש בין מוסיקה ליהדות מבט מעמיק. בתאריך 5.11.18 בשעה 19:30 התכנסות התחלה 20:00. ברית עולם. רח' יעבץ 3 ירושלים http://joymusic.coi.co.il/the-virtuoso-violonist-mirel-reznic.htm Read More »

מפגש בין הרב אורי שרקי והרב משה ויינר – אהבת ישראל במשנת חב'"ד והרב קוק

הקלטת מפגש בין הרב אורי שרקי והרב משה ויינר – אהבת ישראל במשנת חב'"ד והרב קוק – https://youtu.be/v76hPYTOILU תוכנית המפגשים של ברית עולם http://britolam.net Read More »

דו-שיח בין הרב אורי שרקי לד"ר יורם חזוני

Read More »

יסודות נואחיזם