חדש באתר

חדשות

ביקור קבוצת בני נח מטייוואן בארץ

אנשי הקבוצה היו כאן עשרות פעמים. אחת מהן (רופאה במקצועה) ביקרה כאן יותר מארבעין פעם. מעולם הן לא טיילו/סיירו במקומות אלו ולא נפגשו עם אנשי השומרון. חוויה מיוחדת ומרתקת מצידם! Read More »

סמינריון בקהילת בני נח בכפר דשקוביץ', מערב אוקראינה

ב23-25 באוגוסט התקיים סמינריון בקהילת בני נח בכפר דשקוביץ', מערב אוקראינה. נושא הסמינריון – "חיזוק זיהוי עצמי של בני נח ותפקידם בתיקון העולם". מספר משתתפים – 50 איש ממדינות שונות – אוקראינה, רוסיה לבנה, רומניה, צ'כיה, ישראל, גרמניה. בתוכנית: הכרות בין חברי הקהילה לבני נח אורחים הצגת ניסיון ואורח חיים שונים בקהילות שונות. קבלת שבת משותפת תפילה משותפת שיעורים דיונים ... Read More »

יסודות נואחיזם

בני נח בני נח – לא יהודים, אשר שואפים לקיום נכון של שבע מצוות אשר ציווה להם אלוהים בהתאם למסורת יהודית. בני נח אשר הזהירו הצהרת בני נח מפני בית דין יכולים לקחת על עצמם קיום מצוות מסוימות נוספות. על יסודות נואחיזם כאן – http://noahideworldcenter.org/7-he/   Read More »

הקמפיין של הרב אורי שרקי

הרב אורי שרקי יצא לקמפיין מימון המונים להקמת "מרכז שלום יוחאי" שיהיה מרכז בעל חשיבות לאומית שמתמודד עם שאלות היסוד של התרבות. במרכז הזה ירוכזו כל הפעילויות של הרב. המטרה היא לעשות מהפכה רוחנית ותרבותית בציבוריות הישראלית. בזמן הקמפיין כל שקל שתתרום יוכפל בשניים על ידי תורמים שהתחייבו לכך. הנעשה כיום במרכז בית שלום יוחאי: בית מדרש גבוה ללימודי אמונה ... Read More »

הרב יואל שוורץ יצא בקריאה לגויים

הרב יואל שוורץ מזקני רבני ירושלים, העוסק שנים רבות בתורת בני נוח, יצא בקריאה לגויים: יש להפוך את יום ט"ו בשבט ל"יום העץ העולמי" לשמירה על הטבע, מתוך הרגישות המיוחדת של תורת ישראל לגורל עולמו של הקב"ה.  על הגויים להתחיל להדליק נרות שבת כנגד השבת האוניברסלית שהיא בעבור זכירת מעשי בראשית, בהם קבע הקב"ה את חוקי הטבע הקיימים בעולם. Read More »

ניגון ותודעה

מיפגש עם הכנר מירל רזניק ושותפו ארי שור. דבריי תורה הרב אורי שרקי. מפגש בין מוסיקה ליהדות מבט מעמיק. בתאריך 5.11.18 בשעה 19:30 התכנסות התחלה 20:00. ברית עולם. רח' יעבץ 3 ירושלים http://joymusic.coi.co.il/the-virtuoso-violonist-mirel-reznic.htm Read More »

ביקור בני נח משוודיה

משוודיה הגיעה קבוצת אנשים, חלקם בני נח וחלקם בדרך לשם. שמעו שיעור ממייסד וראש הארגון 'ברית עולם',הרב אורי שרקי עם תרגום לשוודית מהרב רפפורט, המייצג השוודי של הארגון. הם שמעו על הברית בין הקדוש ברוך הוא והאנושות והייתה להם הזדמנות לשאול שאלות לרב שרקי. בהמשך שהותם בארץ במשך שבוע ימים הקבוצה שמעה עוד כמה שיעורים בשוודית וגם היו להם כמה ... Read More »

המטרה: שבעה מיליארד מאמינים

בני נח, דת חדשה שנוסדה על ידי רבנים ישראלים, מגייסת קהילות נחשלות בעולם למיסיון דתי שסוגד לציונות. על המאמינים נאסר לקיים מצוות כי הם נחותים מהיהודים. הם רק קצת מעל החיות. https://www.haaretz.co.il/magazine/underthesun/.premium-1.6449695 "חברינו ברחבי העולם, בני נח. אתם האנשים הצלולים בעולם סבוך. אתם התקווה של העולם". כך, באנגלית רצוצה, בירך הרב אורי שרקי, יו"ר "המרכז העולמי לבני נח", בקליפ שצולם ... Read More »

מפגש בין הרב אורי שרקי והרב משה ויינר – אהבת ישראל במשנת חב'"ד והרב קוק

הקלטת מפגש בין הרב אורי שרקי והרב משה ויינר – אהבת ישראל במשנת חב'"ד והרב קוק – https://youtu.be/v76hPYTOILU תוכנית המפגשים של ברית עולם http://britolam.net Read More »

דו-שיח בין הרב אורי שרקי לד"ר יורם חזוני

Read More »

יסודות נואחיזם