חדש באתר

Author Archives: efi

avatar

שידור חגיגי בכ"ז מרחשוון ע"י הרב אורי שרקי

27 marheshvan

Read More »

חג אנושות שמח לבני נח

2

השבוע התכנסו כ25 אלף לא יהודים כדי לחגוג חג שנתקן במיוחד בעבורם: חג האנושות. מתוך עלון שבת עולם קטן כתבה נמלאה – http://noahideworldcenter.org/wphebrew/wp-content/uploads/2016/12/כתבת-בני-נח-סופי.pdf Read More »

שאלות ותשובות עם הרב שרקי בנושא בני נח והמסר האוניברסלי של היהדות

1

Read More »

כ"ז בחשון -חג של אנושות, חג של בני נח

bg_eng_2

לכבוד ידידינו היקרים, בני נוח בכל העולם! שמחה גדולה היא לנו לחגוג יחד עמכם את חג האומות כמדי שנה בשנה, ביום כ"ז במרחשוון. מאז שהחילונו מזה מספר שנים בציון היום הזה, יום כריתת הברית בין הבורא לאנושות בימי נוח, הלכה והתעצמה התנועה העולמית של בני נוח. זהו קידוש שם שמים והגשמת דברי הנביאים לעינינו. חג שמח לכל באי עולם! אוהבכם, ... Read More »

מפגש הרב עם נפתלי בנט

רב עם בנט, ועם אפי צ'ובן מנכ"ל ברית עולם

14 באוקטובר נפגש הרב עם נפתלי בנט, שר החינוך ושר התפוצות, לשיחה בנושא הפצת רעיון בני נוח בארץ ובעולם. השר הביע התעניינות רבה וביקש להמשיך להיפגש בעניין. – בתמונות: הרב עם בנט, ועם אפי צ'ובן מנכ"ל ברית עולם, המרכז העולמי לבני נח. Read More »

ראש שונה

בריאתו של אדם הראשון Read More »

איסור נישואים חד-מיניים

homo_net

הצהרה המרכז העולמי לבני נוח – ברית עולם מזכיר שהחלטת בית המשפט העליון של ארצות הברית המאשרת נישואים חד-מיניים הינה עבירה על החוקה האוניברסלית של בני נוח, ושהיא תועבה על פי התורה. ארה"ב נסוגה בכך מחובתה להעמיד חוקים ישרים ומוסריים ומאבדת אחת מזכויותיה לפני האלוהים. Read More »

הוצאת סידור לבני נח

cover_heb_cut

 הוא ספר המרכז בתוכו את התפילות שמתפלל יהודי בימי החול וביום השבת, ואת החשובות שבתפילות החגים. בסידורים רבים ניתן למצוא גם דינים וברכות שונות ואת קריאות התורה לימים שני וחמישי. "הסידור מלווה את היהודי מלידתו (ברית מילה) ועד מותו (הלוויה) והוא "ספר החיים של היהדות. מחזורים וסידורים רבים ניתן למצוא לכל אחת מהעדות בעם היהודי. ספרות הלכתית ואמונית, עצומה ובלתי מוגבלת נכתבה ... Read More »

אפית מצה שמורה

EPSON DSC Picture

תהליך אפיית מצה בישיבת מרכז הרב, ירושלים. פסח התשע"ה Read More »

בני נח

Read More »